Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Glapiński może się spodziewać, że sejmowa Komisja Odpowiedzialności Konstytucyjnej, w której mam nadzieję zasiadać, zajmie się sprawą bardzo wnikliwie. Żeby postawić kogoś przed Trybunałem Stanu, musi się odbyć proces przed taką komisją. Można powołać ekspertów, zbadać dokumenty, postawić zarzuty. J...
Glapiński może się spodziewać, że sejmowa Komisja Odpowiedzialności Konstytucyjnej, w której mam nadzieję zasiadać, zajmie się sprawą bardzo wnikliwie. Żeby postawić kogoś przed Trybunałem Stanu, musi się odbyć proces przed taką komisją. Można powołać ekspertów, zbadać dokumenty, postawić zarzuty. Ja tego nie wykluczam – powiedziała Żukowska w Wirtualnej Polsce. Koalicja demokratyczna posiada w parlamencie większość, która pozwala na stawianie pisowskich aparatczyków przed Trybunałem Stanu. To oznacza automatyczne odwołanie ze stanowiska. Kłopoty mogą mieć też Duda, Morawiecki i Kaczyńsk
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane