Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PO juz przejmowalo wladze po PiS. Co 8 lat sie wymieniaja wladza i nigdy nikt nie zostal rozliczony za nic. Skad pomysl, ze akurat tym razem bd inaczej? Na jakiej podstawie? Patryk Jaki, Gowin, Sikorski, MORAWIECKI,Kaminski, Ujazdowkiski, Mezydlo, Dorn, Misiolek byli i w PiS i w PO. Doslownie premie...
PO juz przejmowalo wladze po PiS. Co 8 lat sie wymieniaja wladza i nigdy nikt nie zostal rozliczony za nic. Skad pomysl, ze akurat tym razem bd inaczej? Na jakiej podstawie? Patryk Jaki, Gowin, Sikorski, MORAWIECKI,Kaminski, Ujazdowkiski, Mezydlo, Dorn, Misiolek byli i w PiS i w PO. Doslownie premier PiS Mateusz Morawiecki byl osobistym doradca samego Tuska za rzadow PO. Co do rozdawnictwa, Ukrainy, podatkow, polityki covidowej, co zniszczyla nasz kraj byli w 100% zgodni. PiS=PO. (znowu)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
już pękają tylko trzeba to dostrzec - zusu dobrowolnego nie bedzie, aborcji rzecz jasne tez nie - ba nawet nie będzie dekryminalizacji, nie będzie również kwoty wolnej podniesionej, KPO dla odmiany nic nie wiadomo - a pamiętajmy że jeszcze oficjalnie nawet nie zaczęli rzadzić. PIS PO jedno zło!
już pękają tylko trzeba to dostrzec - zusu dobrowolnego nie bedzie, aborcji rzecz jasne tez nie - ba nawet nie będzie dekryminalizacji, nie będzie również kwoty wolnej podniesionej, KPO dla odmiany nic nie wiadomo - a pamiętajmy że jeszcze oficjalnie nawet nie zaczęli rzadzić. PIS PO jedno zło!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a Fedora wciąż wierzy w kłamstwa Ryżego...strasznie głupi i naiwny ten POwski elektorat
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
😅😂🤣😂😅 Pękać? Przecież betonowy układ z Magdalenki jak rządził, tak rządzi 🤣😅😅🤣😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PO juz przejmowalo wladze po PiS. Co 8 lat sie wymieniaja wladza i nigdy nikt nie zostal rozliczony za nic. Skad pomysl, ze akurat tym razem bd inaczej? Na jakiej podstawie? Patryk Jaki, Gowin, Sikorski, MORAWIECKI,Kaminski, Ujazdowkiski, Mezydlo, Dorn, Misiolek byli i w PiS i w PO. Doslownie premie...
PO juz przejmowalo wladze po PiS. Co 8 lat sie wymieniaja wladza i nigdy nikt nie zostal rozliczony za nic. Skad pomysl, ze akurat tym razem bd inaczej? Na jakiej podstawie? Patryk Jaki, Gowin, Sikorski, MORAWIECKI,Kaminski, Ujazdowkiski, Mezydlo, Dorn, Misiolek byli i w PiS i w PO. Doslownie premier PiS Mateusz Morawiecki byl osobistym doradca samego Tuska za rzadow PO. Co do rozdawnictwa, Ukrainy, podatkow, polityki covidowej, co zniszczyla nasz kraj byli w 100% zgodni. PiS=PO. (znowu)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane