Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Nie zdziczał, zawsze był agresywny, kłótliwy i zaborczy! Zawsze otaczał się ludźmi głupawymi ale bezwzględnie posłusznymi, takimi którzy wskoczą za nim nawet w ogień! Zawsze opluwał i próbował zniszczyć wszystkich którzy są lepsi od niego! Od zawsze z uporem maniaka uważał się za kogoś lepszego, mąd...
Nie zdziczał, zawsze był agresywny, kłótliwy i zaborczy! Zawsze otaczał się ludźmi głupawymi ale bezwzględnie posłusznymi, takimi którzy wskoczą za nim nawet w ogień! Zawsze opluwał i próbował zniszczyć wszystkich którzy są lepsi od niego! Od zawsze z uporem maniaka uważał się za kogoś lepszego, mądrzejszego kogoś wyjątkowego!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W partii faszystowskiej wódz jest wszystkim. Dodatkowo w partii faszystowskiej usuwa się wszystkich inteligentnych ludzi gdyż stanowią potencjalne zagrożenie dla wodza. A wódz do końca uważa się za nieomylnego. Wystarczy porównać NSDAP z PiS i przywódców tych partii.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak to powiedział obszczany wódz, czyli towarzysz Kaczyński. "...jest mało ludzi na świecie tak mądrych, jak ja...". I wiele milionów ociemniałych wyznawców Jarosława uwierzyło.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane