Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Czyli , ze wszystkie posiory mogą i sraja w gacie?????!!!!!!😂😂😂😂😂👏👏👏👏👏
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Naprawdę myślisz, że nie zostawili sobie furtek? 🤣🤣😅😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Musieliby miec doradcow madrzejszych od siebie, ale dla tego towarzystwa to niedoczekanie, bo sami sie za najmadrzejszych maja. To nie byl klucz wg jakiego dobiera sie wspolpracownikow wsrod tumanow. Wierzyli, ze wladzy nieoddadza juz juz nigdy, i nie sadzili, ze kreca tez bat na siebie :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
😂😂🤣😅 Przecież rządzi cały czas ta sama klika. Żadnego rozliczenia nie będzie. Odsiadki tym bardziej. W TVP Holecka też zostanie, wystarczy, że do ochronki przedemerytalnej posiedzi na L4, gdyby nawet próbowali się jej pozbyć. 😂😂😂🤣ԅ...
😂😂🤣😅 Przecież rządzi cały czas ta sama klika. Żadnego rozliczenia nie będzie. Odsiadki tym bardziej. W TVP Holecka też zostanie, wystarczy, że do ochronki przedemerytalnej posiedzi na L4, gdyby nawet próbowali się jej pozbyć. 😂😂😂🤣😅 A dzieci fejsika myślą że jakaś rewolucja. 😄😄😄🤣😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane