Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3i to mówi gościo, który "wygrał" szóstkę w totka
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Złodzieje z PiS ukradli ponad 400 miliardów z naszych podatków!!!! Ty pisowska mendo. Sram ci na ryj śm***iu. Tak samo jak każdy porządny człowiek. Jesteś najgorszym kawałkiem śc****a, odpadem bez krzty honoru. Do szamba z tobą
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oliolo - Ja też mam do niego pretensje. Parszywych bliźniaków do polityki wciągnął.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Lesiu a gdzie byłeś jak trzeba było komuchów zlustrować i wyłączyć z życia publicznego? Rozliczyłeś jakiegoś?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
StaHoo_1001 - Tu masz rację. Ale ponad jego głową komuchy i katolickie pe****le w sutannach dogadały się. Komuchom nic się nie stało, zaś akta katolickich pe****lów zostały zniszczone.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bolus, ty cepie komunistyczny. Sam powinieneś wisieć na najbliższym drzewie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
StasiuLem - Choć byś się pa katolicku ze...s..rał, historii nie zmienisz. Czasy parszywego katolicyzmu się kończą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane