Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Unia czytaj Niemcy. Opanują Polskę beż wojny. Będziemy jej niewolniczym okręgiem za to płacą Tuskowi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kaczej k.u.r.w.i.e Putin płaci od 8 lat za wyprowadzenie nas z UE. Na szczęście takich de**li jak ty prostaku po podstawówce z Piździchowa jest tylko garstka i plan się nie powiodł. My zostajemy w UE a wam ciemniaki zrobimy rezerwat na Podlasiu I tam będziecie wegetować pisowskie św***e buahahaha
Kaczej k.u.r.w.i.e Putin płaci od 8 lat za wyprowadzenie nas z UE. Na szczęście takich de**li jak ty prostaku po podstawówce z Piździchowa jest tylko garstka i plan się nie powiodł. My zostajemy w UE a wam ciemniaki zrobimy rezerwat na Podlasiu I tam będziecie wegetować pisowskie św***e buahahaha
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
StasiuLem - Jesteś niewolnikiem Watykanu, i Ci to nie przeszkadza? Trzeba było się uczyć nie tylko modlitw.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane