Reklama
Schabowy w Smoleńsku był najsmaczniejszy, a potem szybki wyjazd, będąc tak blisko miejsca katastrofy nie pojechał tam

Schabowy w Smoleńsku był najsmaczniejszy, a potem szybki wyjazd, będąc tak blisko miejsca katastrofy nie pojechał tam

przez FED0RA — 2 lata temu
1

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

J-23 przestanie nadawać na dobre????????😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

Reklama