Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Prof. Markowski: Po zmianie władzy trzeba rozpocząć proces delegalizacji PiS. - Prof. UW Maciej Górecki skrytykował otwarcie obóz rządzący. "Rozliczenie z PiS należy przeprowadzić w 2 etapach. Pierwszy, szybki, to delegalizacja partii, konfiskata jej majątku, odebranie subwencji (posłowie zachowują...
Prof. Markowski: Po zmianie władzy trzeba rozpocząć proces delegalizacji PiS. - Prof. UW Maciej Górecki skrytykował otwarcie obóz rządzący. "Rozliczenie z PiS należy przeprowadzić w 2 etapach. Pierwszy, szybki, to delegalizacja partii, konfiskata jej majątku, odebranie subwencji (posłowie zachowują mandat, tracąc afiliację). Drugi, bardziej żmudny etap to indywidualne procesy konkretnych przestępców z PiS" - napisał na swoim Twitterze.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czem przędze się wybierajcie , do więzienia podawajcie , przywitać WODZA , przywitać PANA ……. Kaczafiego!!!!!!!!😂😂😂😂😂😂👏👏👏👏👏👏🤘🤘🤘🤘🤘🤘🖕€...
Czem przędze się wybierajcie , do więzienia podawajcie , przywitać WODZA , przywitać PANA ……. Kaczafiego!!!!!!!!😂😂😂😂😂😂👏👏👏👏👏👏🤘🤘🤘🤘🤘🤘🖕🖕🖕🖕🖕🖕🤫🤫🤫🤫🤫🤫🤥🤥🤥🤥🤥
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rzady PiSu sa przykladem do czego prowadzi wladza drobnych cwaniaczkow i zlodzieji holoty, popierane przez zacofany elektorat, polskiej patologii spoleczestwa...PiS jest gorszy od PZPR! Dlugi zlodziei PiSu, beda splacaly Wasze wnuki!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jest taka pisowska sztuczka prawna, nazywa sie: Konfiskata rozszerzona, - no bẹdzie jak znlazł dla nowej władzy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane