Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Jak odmówił , tzn . Ze przyznał się do tego , ze był pijany . I tak należy traktować bandytów z immunitetem , którzy nie chcą dmuchać w balonik . Odebrane prawko na 1 rok i grzywna , jak dla takich bandziorów 100.000 pln!!!!!!😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja też kiedyś odmówiłem, ale i tak mnie sprawdzili i prawko wzięli na 10 miesięcy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Policja twierdzi, że odmówił badania zasłaniając się immunitetem. TK zgodnie z pisią tradycją idzie w zaparte, że nieprawda. Trwają gorączkowe konsultacje Szymczyka z Nowogrodzką. Oświadczyć, że policja się "pomyliła" i potwierdzić wersję TK, czy jednak tym razem powiedzieć prawdę. Dużo zależy od ty...
Policja twierdzi, że odmówił badania zasłaniając się immunitetem. TK zgodnie z pisią tradycją idzie w zaparte, że nieprawda. Trwają gorączkowe konsultacje Szymczyka z Nowogrodzką. Oświadczyć, że policja się "pomyliła" i potwierdzić wersję TK, czy jednak tym razem powiedzieć prawdę. Dużo zależy od tych policjantów, którzy byli na miejscu kolizji. Kupią ich, czy jednak nie dadzą się kupić.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane