Reklama
Reklama

Komentarze

3
Z
ZmienilemNicka 🌾 Wieśniak
2 lata temu

A gdyby tak zorganizować, w tv publicznej. Taki teleturniej. Np. "Jak oni zeznają"

0

Zglos komentarz

M
2 lata temu

Była nadzieja, że ten... człowiek już nie będzie pokazywany w mediach. Żadnych.

0

Zglos komentarz

A
adocki 😏 Szyderca
2 lata temu

Ale g*wno. Zawsze nim był

0

Zglos komentarz

Reklama