Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A na co liczyłeś u pisiora.Do końca będzie rżnął głupa, nawet jak nie będzie votum.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ta sama przyzwoitość wymaga dać opozycji wicemarszałka i kilka komisji no ale co ja tam wiem.... tu nie ma przyzwoitości za to jest popis
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie powołuje się na stanowisko wymagające uczciwości osoby, która wielokrotnie udowodniła, że uczciwa nie jest. Nie ma tam u Was nikogo bardziej przyzwoitego, niż Witek? To ten Wasz kryształ największy? Jest aż tak źle? Reszta jeszcze gorsza?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
u nas jest ale w pisie to nie wiem... ale nie o tym... widzisz właśnie od jakichś 3 może 4 kadencji jak wszystkie niepisane zasady przyzwoitości idą się teges... zaczęło się od prób manipulacji sądem i trybunałem przez tuska tak z grubsza teraz się przebijają (albo i wcześniej ale nie pamiętam)
u nas jest ale w pisie to nie wiem... ale nie o tym... widzisz właśnie od jakichś 3 może 4 kadencji jak wszystkie niepisane zasady przyzwoitości idą się teges... zaczęło się od prób manipulacji sądem i trybunałem przez tuska tak z grubsza teraz się przebijają (albo i wcześniej ale nie pamiętam)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja uważam że Pinokio bez problemu dostanie votum zaufania. Oni coś wykombinują. Posmarują. Zastraszą. Długopis podpisze.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane