Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Aha i ze niby jaszczembia skarżą? Fedora w jakiej ty zyjesz rzeczywistosci
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Drukowanie pieniędzy wbrew prawu i konstytucji jest ich fałszowaniem. Jeśli Jasio lat 18 znajdzie jakąś starą drukarkę i wydrukuje pieniądz kopiując go, np. 10 zł oraz dla jaj spróbuje płacić nim w sklepie, to może za to siedzieć przez dziesiątki lat, a na pewno nie skończy się umorzeniu. Jeśli zaś...
Drukowanie pieniędzy wbrew prawu i konstytucji jest ich fałszowaniem. Jeśli Jasio lat 18 znajdzie jakąś starą drukarkę i wydrukuje pieniądz kopiując go, np. 10 zł oraz dla jaj spróbuje płacić nim w sklepie, to może za to siedzieć przez dziesiątki lat, a na pewno nie skończy się umorzeniu. Jeśli zaś bandzior wydrukuje nielegalnie kilkaset miliardów złotych, to co?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane