Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4The Bill i wielki nos oraz dyktator kaczafi ośmieszali nasz kraj przez te 8 lat swojej dyktatury , wiec myśle , ze to już koniec tych szopek - najgorsze jest to , ze nie mogą się pogodzić z tym , ze Naród powiedział i : ***** *** i wypier……..😝😝😝😝😝...
The Bill i wielki nos oraz dyktator kaczafi ośmieszali nasz kraj przez te 8 lat swojej dyktatury , wiec myśle , ze to już koniec tych szopek - najgorsze jest to , ze nie mogą się pogodzić z tym , ze Naród powiedział i : ***** *** i wypier……..😝😝😝😝😝😝😝😝😝
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Żebyście się jeszcze nie zdziwili gdyby okazało się, że ten wyśmiewany rząd otrzyma votum zaufania i będzie rządził. Już widzę jak się fyflunią te wszystkie wasze ałtorytety przedziwne!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jedyny sposób uzyskania wotum zaufania przez "rząd" Morawieckiego, to przekupienie informatyka zajmującego się systemem zliczania głosów, spowodowanie, że ~40 posłów "opozycyjnych" nie dotrze na obrady sejmu, przy okazji tracąc przytomność i głosowanie zdalne z ich tabletów... A w głosowaniu na 2 rę...
Jedyny sposób uzyskania wotum zaufania przez "rząd" Morawieckiego, to przekupienie informatyka zajmującego się systemem zliczania głosów, spowodowanie, że ~40 posłów "opozycyjnych" nie dotrze na obrady sejmu, przy okazji tracąc przytomność i głosowanie zdalne z ich tabletów... A w głosowaniu na 2 ręce pisowcy i kukizy mają przecież praktykę, co nie panie Morawiecki?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane