Reklama
Podoba mi się to oranie pisowskich kłamców przez ''X''

Podoba mi się to oranie pisowskich kłamców przez ''X''

przez FED0RA — 2 lata temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
D
deadmanwalking 😏 Szyderca
2 lata temu

No i co, napluć takiemu g**jowi do ryja to mało. Ten człowiek ma w ogóle szacunek do samego siebie?

0

Zglos komentarz

T
tebarek 🎖️ Snajper
2 lata temu

do pasa ma bo poniżej pasa cały szacunek szef mu wytłukł

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Parowa z żalu się chyba powiesi………😂😂😂😂😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

Reklama