Reklama
Reklama

Komentarze

2
M
menwroclaw35 🎖️ Snajper
2 lata temu

Jeszcze niech za oiom odda.

0

Zglos komentarz

S
2 lata temu

KO, komuchy i PSL to nawet z Konfederacją się ułożą żeby mścić się na PiS za lata porażek...Niezła komedia.

0

Zglos komentarz

B
bocianroman 😏 Szyderca
2 lata temu

Tak PiS przez 8 lat nie zrobił żadnych inwestycji. Masz rację mieli tylko same porażki. Przekop mierzei i lotnisko Warszawa-Radom to za mało.

0

Zglos komentarz

Reklama