Reklama
No to 12 ego grudnia Kaczyński będzie spał do południa

No to 12 ego grudnia Kaczyński będzie spał do południa

przez FED0RA — 2 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

W mocy pracują dz***i i złodzieje z pisu.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
2 lata temu

Nie wiem czy kaczynski będzie spal, ale bolek walesa juz nie będzie donosił na kolegów.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

StasiuLem - Całe szczęście, że bole się zorientował i zawczasu zawszonych i skundlonych braci kaczyńskich wywalił na zbity pysk. Dążyli do otwartej konfrontacji z komunistami. Po wywaleniu balbina przytuliła kilku bolszewików typu Piotrowicz, czyli bolszewickich oprawców, dzisiaj katolików broniącyc...

StasiuLem - Całe szczęście, że bole się zorientował i zawczasu zawszonych i skundlonych braci kaczyńskich wywalił na zbity pysk. Dążyli do otwartej konfrontacji z komunistami. Po wywaleniu balbina przytuliła kilku bolszewików typu Piotrowicz, czyli bolszewickich oprawców, dzisiaj katolików broniących katolickich pe****lii "...to tylko ciumkanie..."

0

Zglos komentarz

M
2 lata temu

tego dnia flagi zostaną przyozdobione kirem

0

Zglos komentarz

Reklama