Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie wiem czy kaczynski będzie spal, ale bolek walesa juz nie będzie donosił na kolegów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
StasiuLem - Całe szczęście, że bole się zorientował i zawczasu zawszonych i skundlonych braci kaczyńskich wywalił na zbity pysk. Dążyli do otwartej konfrontacji z komunistami. Po wywaleniu balbina przytuliła kilku bolszewików typu Piotrowicz, czyli bolszewickich oprawców, dzisiaj katolików broniącyc...
StasiuLem - Całe szczęście, że bole się zorientował i zawczasu zawszonych i skundlonych braci kaczyńskich wywalił na zbity pysk. Dążyli do otwartej konfrontacji z komunistami. Po wywaleniu balbina przytuliła kilku bolszewików typu Piotrowicz, czyli bolszewickich oprawców, dzisiaj katolików broniących katolickich pe****lii "...to tylko ciumkanie..."
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane