Reklama
Reklama

Komentarze

3
A
2 lata temu

Nikt nikogo rozliczac nie bedzie! W histori 3RP nigdy sie to nie zdarzylo i raczej nie zdarzy.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
2 lata temu

Masz taka nadzieje? Pamietaj ze nadzieja jest matka glupich...Kaczynski obiecywal Ci bezkarnosc, pod ochrona Zero, ale to juz nie dziala!

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

A gdzie ryży minister od respiratorów pseudonim Szumowina?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
2 lata temu

Walesa ksywa bolek, stoltzman ksywa kwachu.

0

Zglos komentarz

Reklama