Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4A ile milionów zdążyła już przytulić z naszych podatków ta banda zwana "komisją" ?!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wy nie pracujcie dla Polski a wymyslajcie coraz to nowe straszaki to na pewno daleko nie zajedziemy. Skoro tuptaliście nóżkami żeby was wybrano na jakiekolwiek funkcje płatne to działajcie dla kraju, a nie skupiacie się wyłącznie na szukaniu usprawiedliwień dla własnej indolencji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Trzeba przyznać, że Zybertowicz jak mało kto, zna się na rosyjskich wpływach. "20.11.1980 zainaugurowano Wolną Wszechnicę Społeczno-Polityczną przy KU PZPR – referat ma Zybertowicz. 28.11.1980 debata “Ostatnia szansa PZPR” – główny prelegent Zybertowicz".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ich tez niech przesłucha ta komisja no i zobaczymy , ilu współpracowało z ruskimi- najciemniej ponoć pod latarnia jest podobno……….👏👏👏👏👏
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane