Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Po prostu po wyborach parlamentarnych okazało się, że „król jest nagi”. PiS to tak naprawdę bardzo słaba partia, zajęta swoim życiem wewnętrznym. A już wkrótce jej liderzy mogą mieć spore problemy związane z działalnością sejmowych komisji śledczych. Jarosław Kaczyński ma pełne prawo wes...
Po prostu po wyborach parlamentarnych okazało się, że „król jest nagi”. PiS to tak naprawdę bardzo słaba partia, zajęta swoim życiem wewnętrznym. A już wkrótce jej liderzy mogą mieć spore problemy związane z działalnością sejmowych komisji śledczych. Jarosław Kaczyński ma pełne prawo westchnąć, że „lepsze jutro było wczoraj”. Tak dla niego, jak i dla całej Zjednoczonej Prawicy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Teraz dokładnie wiadomo, dlaczego Kaczorek tak lgnie do chłopów w s**ienkach z koronkami.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane