Reklama
Reklama

Komentarze

6
A
aaarek ⚔️ Jedi
2 lata temu

ziemie może być trudno odebrać ale odpowiednie podatki nałożone na kościół mogły by to zrekompensować

0

Zglos komentarz

K
Kermitass 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Jakim prawem, watykańskie darmozjady dostają tyle polskiego majątku?!

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Dekretem państwowym mogą być ,, zwrócone,, ,chyba??????😀😀😀😀😀😀

0

Zglos komentarz

A
aaarek ⚔️ Jedi
2 lata temu

można by ale wtedy państwo wypłaca odszkodowanie

0

Zglos komentarz

B
bohun2006 🎖️ Snajper
2 lata temu

przekazać,? po co ? oni będą uprawiać te ziemie? pewnie morawieckiemu zostało troche kasy do zainwestowania

0

Zglos komentarz

B
bzyl100 😏 Szyderca
2 lata temu

Pamiętajmy że Polska to kraj niepodległy :-)))))) i świętujmy swoją niepodległość co roku 11 listopada :-)))))

0

Zglos komentarz

W
Wiesniak_Krul 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Ale po co kościołowi hektary? Kukurydzę będą siać?

0

Zglos komentarz

Reklama