Reklama
Reklama

Komentarze

1
M
2 lata temu

Nie będą. W poniedziałek koniec mrzonek Tuska i pozostałych o dorwaniu się do władzy. Jest nowa, zdrowa koalicja dla Polski i to ona będzie rządzić przez następne cztery lata. Nie polskie oszołomy muszą obejść się smakiem. I całe szczęście!!!

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Chlać tyle by mieć urojenia? Ty się lecz pisowski zyebie.

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
2 lata temu

Przestań obciagac ku**sy wszwszystkim okolicznym psom bo coraz bardziej bredzisz.

0

Zglos komentarz

A
Agaciorek55 😏 Szyderca
2 lata temu

Pier..lnij się w ten pusty p**Sowski łeb

0

Zglos komentarz

Reklama