Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Trzeba glosno powiedziec ze duza czesc polskiego narodu, jest prymitywna i zacofana...z tradycjami chlopow panszczyznianych, zawsze na kolanach przed panem i plebanem! Sa dumni z wlasnej glupoty, ktorej nawet nie sa swiadomi...to elektorat PiSu i Konfederosji!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"„70% Polaków ma kłopot ze zrozumieniem tego, co czyta”- Analfabetyzm w Polsce XXI wieku. Według badań PISA I OECD, aż 70% Polaków ma kłopot ze zrozumieniem tego, co czyta. Nasuwa się więc pytanie, co jest powodem takiego stanu rzeczy? Jakie przynosi to skutki?" - glospokolenia.pl
"„70% Polaków ma kłopot ze zrozumieniem tego, co czyta”- Analfabetyzm w Polsce XXI wieku. Według badań PISA I OECD, aż 70% Polaków ma kłopot ze zrozumieniem tego, co czyta. Nasuwa się więc pytanie, co jest powodem takiego stanu rzeczy? Jakie przynosi to skutki?" - glospokolenia.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
On jest tak żałosny że już wszyscy go w du**e maja. Mem to Max co może z niego byc
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane