Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Do tej pory wszyscy wiedzieli, że dziadek demencjusz nie panuje nad zwieraczami. Prawda jest taka, że nie panuje już nad niczym.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rzeciez dziadek ryzego był w Wehrmachtie, więc o co biega? Normalne że ryży germaniec służy swoim.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
O to, że jesteś sprzedajną pisowską sz***ą bez wykształcenia masz matkę k.u.r.w.e i ojca alfonsa. I możesz już tylko kwiczec jak św***a. Tusk jest premierem a twój idol kaczor jest i będzie do końca nikim. Buahahaha
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chcesz tym powiedziec ze gen Anders dowodzil jakas formacja Wehrmachtu?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja się dziwie że premier nie poda go do sądu o zniesławienie to co powiedział jest karalne. Art. 226 § 3. dwa lata do paki za to można pójść.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
może dzisiaj nie chciało mu się użerać z przegranym kartoflem - ma na głowie ważniejsze sprawy, a jutro też jest dzień...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tu zakład pogrzebowy Zgnilak. Czy nikt nie nie widział pacjenta który od dłuższego czasu unika rozliczenia i obsługi?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Psychola trzeba zbadać i zamknac do szpitala , zanim kogoś pogryzie albo jeszcze coś gorszego komuś zrobi !!!!!! To jest normalny wariat !!!!!! Już dawno mówiłem , ze PiS-ie musza go oddać do psychiatryka!!!!!!!😤😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane