Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Cóż pożyjemy, zobaczymy. Może tak: ja się zobowiązuję uroczyście wyrazić uwielbienie dla ciebie gdy tylko wyżej wymienieni trafią do więzienia, a ty że odszczekasz każde nazwisko po kolei jeżeli tak się nie stanie. Czas - powiedzmy 1 rok. Uważam, że to zupełnie wystarczy, bo ponoć Donaldo już ma got...
Cóż pożyjemy, zobaczymy. Może tak: ja się zobowiązuję uroczyście wyrazić uwielbienie dla ciebie gdy tylko wyżej wymienieni trafią do więzienia, a ty że odszczekasz każde nazwisko po kolei jeżeli tak się nie stanie. Czas - powiedzmy 1 rok. Uważam, że to zupełnie wystarczy, bo ponoć Donaldo już ma gotowe plany na wszystko, a prokuratorzy jak Pani Wrzosek aż pałają żądzą czynienia sprawiedliwości... umowa stoi? PS: naiwny człowieku, oni nawet immunitetu nie stracą, a co dopiero jakieś brednie o konfiskatach...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane