Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pietrzak to stary komunistyczny pajac, który uważa się za satyryka. A prawda jest taka, że on nigdy niczego śmiesznego nie powiedział. Jedyne co go trzyma przy życiu, to płaszczenie się przed komunistyczną władzą. Dlatego szalał w PRL-u. Później przycichł i ocknął się ponownie gdy do koryta dorwały...
Pietrzak to stary komunistyczny pajac, który uważa się za satyryka. A prawda jest taka, że on nigdy niczego śmiesznego nie powiedział. Jedyne co go trzyma przy życiu, to płaszczenie się przed komunistyczną władzą. Dlatego szalał w PRL-u. Później przycichł i ocknął się ponownie gdy do koryta dorwały się pisowskie komuchy. Zobaczycie że teraz ten pajac znowu zamilknie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane