Reklama
Proponuję zacząć od badania Antka bo to najdziwniejsze i najniebezpieczniejsze ogniwo w tym układzie .

Proponuję zacząć od badania Antka bo to najdziwniejsze i najniebezpieczniejsze ogniwo w tym układzie .

przez FED0RA — 2 lata temu
1

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
E
Endriu117 🌟 Padawan
2 lata temu

Nie należy przy tym zapomnieć o zniszczeniu drugiego Tupolewa pod przykrywką wykonania jakichś eksperymentów.

0

Zglos komentarz

Reklama