Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Żadnych pieniędzy na lekcje religii! Pamiętacie co pieprzył Glemp? Jeśli nie, to przypomnę: "Kościół nie chce ani złotówki z budżetu państwa za nauczanie religii w szkołach publicznych. My do szkół nie idziemy po pieniądze, my tam idziemy z misją". W takim razie niech watykańskie darmozjady dotrzym...
Żadnych pieniędzy na lekcje religii! Pamiętacie co pieprzył Glemp? Jeśli nie, to przypomnę: "Kościół nie chce ani złotówki z budżetu państwa za nauczanie religii w szkołach publicznych. My do szkół nie idziemy po pieniądze, my tam idziemy z misją". W takim razie niech watykańskie darmozjady dotrzymają słowa i odpiedrolą się od pieniędzy Poaków!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wynagrodzenia nauczycieli - w tym religii - są finansowane przez samorządy. I tu jest przekręt, bo np. Częstochowa i Wrocław jako samorządy odmówiły finansowania religii, więc teraz kasa ma płynąć do kieszeni kleszej z budżetu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Żadnych pieniędzy! Dlaczego nie łożyć na lekcje czytania Koranu, wypiekania ciasteczek dla wyznawców ciasteczkowego potwora, zamawiania spaghetti dla pastafarian? Niech sami się utrzymują, z własnych datków.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Do tej pory w polskich szkołach nie było ani jednej lekcji religii, to jest najzwyklejsza katecheza katolicka. W konkordacie jest ustalone, lekcje "religii" na koszt wierzących bez ingerencji w plan lekcji. Za łamanie konkordatu trzeba obciążyć cynkarzy wszystkich partii, oraz kler, bo ten cyrk nie...
Do tej pory w polskich szkołach nie było ani jednej lekcji religii, to jest najzwyklejsza katecheza katolicka. W konkordacie jest ustalone, lekcje "religii" na koszt wierzących bez ingerencji w plan lekcji. Za łamanie konkordatu trzeba obciążyć cynkarzy wszystkich partii, oraz kler, bo ten cyrk nie jest od 8 lat.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak szczerze to w ogóle nie powinno być Religi, ani innych ideologii w szkole. Jak chcesz Religi to idź do kościoła. Każde dziecko zdecyduje w późniejszym wieku jaką religię, przekonania, ideologię chce reprezentować
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak pamietam to rudy gadal razem z nowacka ze siasuja kompletnie religie ze szkół. No ale pelikany musza cos łykać
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane