Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Hołownia jak na razie jest coraz wiekszym nieporozumieniem. Ale to tak jest gdy ktoś z komedianta w sekundę zostanie mężem stanu. Przynajmniej w swoim mniemaniu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
mezali - Tak, Witek-reasumpcja z faszystowsko-bolszewicko-katolickimi metodami była na miejscu. Wiernie i bezwzględnie służyła towarzyszowi Kaczyńskiemu. Niech żyje, niech żyje, niech żyje .......
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Cały zakłamany p**s był lepszy??! 99% to analfabeci! Kolesie beż studiów,bez znajomości języków obcych i elokwencji.. Tylko wstydu narobili na cały świat! Marszałkowi Hołowni nie dorastają do skóry na pięcie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale było mówione, że skończy się to z nowym rokiem. Obecne przepustki ważne są do końca roku a nowe mają być wystawiane po "dogłębnej" analizie .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane