Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
O ile PO było pasożytem żyjącym w częściowej symbiozie ...to PIS był złośliwym rakiem, którego trzeba wyciąć i wypalić żywym ogniem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W PiS narasta przekonanie, że Kaczyński stracił kontrolę nad partią a jego działania są szkodliwe w dłuższej perspektywie. Działacze PiS obawiają się, że po akcji z okupacją TVP nie będą pokazywani w ogóle na antenie. Słusznie – z ludźmi, którzy chcieli dokonać zamachu stanu, się nie rozmawia...
W PiS narasta przekonanie, że Kaczyński stracił kontrolę nad partią a jego działania są szkodliwe w dłuższej perspektywie. Działacze PiS obawiają się, że po akcji z okupacją TVP nie będą pokazywani w ogóle na antenie. Słusznie – z ludźmi, którzy chcieli dokonać zamachu stanu, się nie rozmawia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane