Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5zawsze można wynosić gó**o po polsku albo po białorusku lub putinowsku. Mieliście pełowcy wybór i wybraliście putinowskie goooowno
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oliolo - Zapomniałeś z kim się całował tworzysz Kaczyński. Z wiernym przyjacielem, faszystą Orbanem, Orban terroryzuje UE, tak kocha Putina. Pamiętasz słodkie fotki Moradziekiego z dz***ą Putina, niejaką Marie Le Pe. Więc możesz te słowa kierować do de**li pod kościółkiem. Każde twoje zdanie obraża...
Oliolo - Zapomniałeś z kim się całował tworzysz Kaczyński. Z wiernym przyjacielem, faszystą Orbanem, Orban terroryzuje UE, tak kocha Putina. Pamiętasz słodkie fotki Moradziekiego z dz***ą Putina, niejaką Marie Le Pe. Więc możesz te słowa kierować do de**li pod kościółkiem. Każde twoje zdanie obraża mój intelekt, tak jak każde zdanie wypowiedziane w TVP**S, tubie propagandowej towarzysza Kaczyńskiego. Idzie wolność i to jest piękne.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
chusteczka mnie obchodzi z kim się całowali. Mnie obchodzi, czy będę miał co włożyć do garnka. I moi pracownicy, którzy chcą uczciwie pracować. A wy?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pisior w pełnej krasie ważne by koryto było a kto sponsorem chooj go obchodzi qrwa każdemu się sprzeda
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oliolo - Zacytuję Twoje boga, mentora i mistrza nad mistrzów. Obszczanego dziada, vel towarzysza Kaczyńskiego. Jak sobie nie radzisz w prowadzeniu firmy, to znaczy, że się do tego nie nadajesz. Z bogiem towarzyszu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Demokracja to dialog, ale ze sq..nami rozmawia się rewolwerem! - Korczak-Ziolkowski.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Łooo... i tu też świąteczne porządki, coś jak "umyj okna/ekran dla Jezuska" w TVP - Oliolo i StasiuLem: Konto zamknięte.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
tak jak w TVP i tu widzę świąteczne porządki - Oliolo i StasiuLem: Konto zamknięte
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane