Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wątpię by prawackie kmioty to zrozumiały. Prezydent jest święty i jak ułaskawia to ułaskawia. I tu ich zrozumienie prawa się kończy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież zajęcie komornicze to nie jest nawet sprawa karna. Oczywiście, że nie ma prawa łaski w postępowaniu cywilnym. Gdyby istniało, to Maliniak miałby prawo anulować komukolwiek, jakiekolwiek długi... No, ale jak w szkołach uczą jak nie zabobonów klerykalnych, to LGBT wypocin z latarnik iem, to n...
Przecież zajęcie komornicze to nie jest nawet sprawa karna. Oczywiście, że nie ma prawa łaski w postępowaniu cywilnym. Gdyby istniało, to Maliniak miałby prawo anulować komukolwiek, jakiekolwiek długi... No, ale jak w szkołach uczą jak nie zabobonów klerykalnych, to LGBT wypocin z latarnik iem, to nie dziwne, że dzieci takie ograniczone.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane