Reklama
Reklama

Komentarze

4
A
artstr ⚔️ Jedi
2 lata temu

Żebyś był za****y,,zaszczany i bezdomny

0

Zglos komentarz

U
Urzytkownik-drugi 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Tez zycze zeby Mikolaj, ale nie pod choinke tylko do skarpety.

0

Zglos komentarz

M
mxii 🎖️ Snajper
2 lata temu

Choinki u kacyków nigdy nie było, bo to germańska tradycja. Oni owijają sobie klejnoty w onuce i liżą ogórki.

0

Zglos komentarz

C
coyote33 🎖️ Snajper
2 lata temu

A dlaczego kot ma cierpieć?

0

Zglos komentarz

Reklama