Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Coś to ich rządzenie kiepsko się zaczyna. Najpierw wpisują pieniądze na fundusz kościelny i na tvp do budżetu, a jak się robi afera to teraz będą się tym zajmować. Amatorszczyzna trochę;-) Za to siłowe rozwiązania idą im całkiem dobrze;-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
gdybyś tak podsrywał poprzednio rządz... kradnących to do dziś zostało by z ciebie parę najgrubszych gnatów jeno
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
slodomic - Pogubiłeś się parafianinie. Twoi bogowie, czyli pisowskie wieprze i warchoły biegają cali posrani i krzyczą od rana do wieczora prawackie bzdury. Skoncentruj się na TV Republika. Tam Rac**j i Perejra leją prawacki g**j, taki w sam raz dla Ciebie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Uwielbiam kwik pisowskich propagandzistów o poranku. Brzmi jak najsłodsza muzyka...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane