Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Jak pisior głupi to niech oddaje ostatnie pieniądze na te kreatury. Przecież te 40-70 tys miesięcznie to pęsja głodowa więc pisiory muszą im teraz pomagać. Tak samo jak ten szarlatan Tadzio z Torunia doją te pisowskie stado baranów bez wstydu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie kumam jednego, jak to możliwe że taka telewizja ma wpływy z abonamentu, reklam , wsparcie rządowe i zamyka rok 3 (trzy) miliardy zł straty
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale ten ich elektorat i tym samym widzowie to beneficjanci programów plusowych, którzy za te programy sprzedają swoje głosy. Niestety jest to wyjątkowo chamowaty i jeszcze bardziej roszczeniowy elektorat, który już nic więcej nie dostanie, a sami nie opłacą takich rydzyków, kościoła i teraz jeszcze...
Ale ten ich elektorat i tym samym widzowie to beneficjanci programów plusowych, którzy za te programy sprzedają swoje głosy. Niestety jest to wyjątkowo chamowaty i jeszcze bardziej roszczeniowy elektorat, który już nic więcej nie dostanie, a sami nie opłacą takich rydzyków, kościoła i teraz jeszcze sakiewiczów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ukradli nasze pieniądze , odzyskacie je od tych złodziei !!!!!😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane