Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wezcie teraz PiS-ie wyborcy , każdy po 3 komplety wideł od g**ju , przyjdźcie 11 stycznia ,, bronić wolnych mediów,, posowskich i powbijajcie te widełki ,, swoim ,, hojnym przywódcom , co to zaopatrywali swoją tube propagandowa w wielkie pieniądze z waszych tez przeciez podatków…. Co o tym sąd...
Wezcie teraz PiS-ie wyborcy , każdy po 3 komplety wideł od g**ju , przyjdźcie 11 stycznia ,, bronić wolnych mediów,, posowskich i powbijajcie te widełki ,, swoim ,, hojnym przywódcom , co to zaopatrywali swoją tube propagandowa w wielkie pieniądze z waszych tez przeciez podatków…. Co o tym sądzicie??? Godne to o sprawiedliwe , zeby was tak dymali bez mydła , czy nie???😂😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ty Kaczyński a masz jakis dowód czy pier....sz trzy po trzy na pisdzielcow bo pan kazal?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane