Reklama
Reklama

Komentarze

5
V
vacarius 🏆 Master
2 lata temu

Prywaciak to im nawet 10% tego nie da co PISory z moich podatków.

0

Zglos komentarz

E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Jeszcze tylko odciąć ich od państwowych reklam i kłopot sam się rozwiąże.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
2 lata temu

W kościołach niech zbierają ha ha....

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Milionerzy , którzy wydymali podatnikow na ciężka kase , teraz żebrzą o pieniądze??? Co wieprzu wam tyle nie zapłaci???? Wyp…… do Korei Pn !!!!!!😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Pamiętam, jak czerwony knur, czyli Jacek Kurski kwiczał, o zbudowanie funduszu dla bezrobotnych polityków. Dlaczego prawacy tak kwiczą o kasę?

0

Zglos komentarz

Q
quarrx 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Jeden już zbiórkę na ratowanie stoczni zrobił i nieźle na tym wyszedł

0

Zglos komentarz

Reklama