Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak dla pewności...wiesz, że te 3mld wpisał tam poprzedni rząd? Nowy rząd tylko to pchnął żeby sprawdzić reakcje i w ch*** zrobić Dudę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mógłby mi kto wskazać jakiś drugi kraj w Europie, gdzie złupieni przez państwo podatnicy zrzucają się na specjalistyczny sprzęt dla placówek zdrowia podległych pośrednio temu rządowi, a dodatkowo dostają orgazmu, gdy któryś z przedstawicieli tego rządu rzuci jakieś spinki, czy kolacje na aukcję doch...
Mógłby mi kto wskazać jakiś drugi kraj w Europie, gdzie złupieni przez państwo podatnicy zrzucają się na specjalistyczny sprzęt dla placówek zdrowia podległych pośrednio temu rządowi, a dodatkowo dostają orgazmu, gdy któryś z przedstawicieli tego rządu rzuci jakieś spinki, czy kolacje na aukcję dochód z której będzie zasilał tę niedofinansowane przez niego
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mógłby mi kto wskazać jakiś drugi kraj w Europie, gdzie złupieni przez państwo podatnicy zrzucają się na specjalistyczny sprzęt dla placówek zdrowia podległych pośrednio temu rządowi, a dodatkowo dostają orgazmu, gdy któryś z przedstawicieli tego rządu rzuci jakieś spinki, czy kolacje na aukcję doch...
Mógłby mi kto wskazać jakiś drugi kraj w Europie, gdzie złupieni przez państwo podatnicy zrzucają się na specjalistyczny sprzęt dla placówek zdrowia podległych pośrednio temu rządowi, a dodatkowo dostają orgazmu, gdy któryś z przedstawicieli tego rządu rzuci jakieś spinki, czy kolacje na aukcję dochód z której będzie zasilał tą niedofinansowaną przez niego służbę. Nie wydaje mi się, żeby gdziekolwiek indziej moc być świadkiem takiego festiwalu hipokryzji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane