Reklama
Reklama

Komentarze

3
E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

I teraz wyłapać i osądzić tych pisowców co podpisywali przelewy, to rażąca nie gospodarność.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Pierwszy złodziej 4 RP dyktatora kaczafiego!!!! Odzyskacie tyle ile się da!!!! Niech złodziej sprzedaje swoje wlosci!!!!!😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
2 lata temu

Gdyby nie ciemnota narodu, nie bylo by zlodzieja Rydzyka i PiSu!

0

Zglos komentarz

Reklama