Reklama
Reklama

Komentarze

5
E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Żeby nie skończyło się jak z Kamińskim i Wąsikiem.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Haha masz marzenia nie powiem ze nie. Kaminski i wąsik juz siedza?? Kaczyski o dwie wierze oskarżony?? Kuchcinski za pe****lie skazany lub chociaż oskarżony?? I wiele wiele innych afer z politykami gdzie nie pojda nawet na godzine do aresztu a co dopiero do kryminalu

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
2 lata temu

To ten, co sam odchodzi, bo ma honor. Ktoś muz już wyjaśnił, co to znaczy?

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
2 lata temu

Obajtek ukradl bekarnie milion i w nagrode zostal szanowanym prezesem koncernu Orlenu, po technikum rolniczym...Takie cuda tylko w MAFII PiSu Kaczynskiego!!!

0

Zglos komentarz

A
ajax69 😏 Szyderca
2 lata temu

Brudna pała mówiła, że po zmianie władzy sama odejdzie. Ale że to brudna pała, to obietnicy nie dotrzymała!

0

Zglos komentarz

Reklama