Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Mocne słowa znanego adwokata o SN: dosyć tolerowania antykonstytucyjnego gangu. – To co dziś odstawiła grupa uzurpatorów w SN doskonale obrazuje skalę bezprawia, które odbywa się tam od 2018 r. Państwo polskie, w tym także niezależna prokuratura, powinno na to zdecydowanie zareagować. Naprawdę...
Mocne słowa znanego adwokata o SN: dosyć tolerowania antykonstytucyjnego gangu. – To co dziś odstawiła grupa uzurpatorów w SN doskonale obrazuje skalę bezprawia, które odbywa się tam od 2018 r. Państwo polskie, w tym także niezależna prokuratura, powinno na to zdecydowanie zareagować. Naprawdę dosyć tolerowania antykonstytucyjnego gangu. Czas wykonać wyroki – uważa adwokat, Michał Wawrykiewicz, który skomentował w ten sposób działania neosędziów z neoizby Sądu Najwyższego.– Zróbcie wreszcie coś z tą anarchią.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rozwiązać ten sąd i trybunał - i zaczynamy od nowa!!!!!tego chce wygrany elektorat - nie posowskich złodziei i nominatów a sędzi!!!!!!😂😂😂😂😤😤😤😤🖕🖕🖕👍👍👍🤘🤘🤘
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane