Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Wyłania się z nich przerażający obraz okradania Polski na wielką skalę. Setki, tysiące etatów, ludzie nie przychodzili niekiedy do pracy, wynagrodzenia od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie, żadnych efektów “pracy”. Są też gigantyczne transfery do podejrzanych spółek, f...
Wyłania się z nich przerażający obraz okradania Polski na wielką skalę. Setki, tysiące etatów, ludzie nie przychodzili niekiedy do pracy, wynagrodzenia od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie, żadnych efektów “pracy”. Są też gigantyczne transfery do podejrzanych spółek, fundacji, dziwnych podmiotów. Wszystko z naszych pieniędzy. Pasożyt PiS wysyłał życiodajną krew i niszczył organizm – Polskę. Tak pazernej, chciwej, obrzydliwej ekipy jak PiS u władzy nie było nigdy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane