Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Po 8 latach dyktatury kościelni - Kaczyńskiej mamy wreszczie powrót do demokracji a i tak przegrani próbują niedopuści do przywrócenia standardów demokratycznych w sadach , telewizji i innych urzędach , betonujsc je i niedopuszczające do odwrócenia dyktatury - szkoda , ze rezydent tez przyczynia się...
Po 8 latach dyktatury kościelni - Kaczyńskiej mamy wreszczie powrót do demokracji a i tak przegrani próbują niedopuści do przywrócenia standardów demokratycznych w sadach , telewizji i innych urzędach , betonujsc je i niedopuszczające do odwrócenia dyktatury - szkoda , ze rezydent tez przyczynia się do tego !!!!! Wszyscy , co to robią musza ponieść należyta im karę - czyli więzienia tak , jak tych dwóch przestępców , którzy nie chcą się podporządkować wyrokowi sadu!!!!!!!!😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Elektorat PiS-u jest niezwykle toksyczny kulturowo. Po odsunięciu PiSu od władzy służby powinny infiltrować i wewnętrznie dezintegrować każdą kolejną partię, która będzie bazować na tym elektoracie. Tylko w ten sposób unikniemy pełnoskalowego faszyzmu - napisał socjolog, prof.UW Maciej Górecki
Elektorat PiS-u jest niezwykle toksyczny kulturowo. Po odsunięciu PiSu od władzy służby powinny infiltrować i wewnętrznie dezintegrować każdą kolejną partię, która będzie bazować na tym elektoracie. Tylko w ten sposób unikniemy pełnoskalowego faszyzmu - napisał socjolog, prof.UW Maciej Górecki
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mam nadzieje że wiesz o tym ,że ten mem dotyczy też koalicji rządzącej
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dotyczy wszystkich rządzących od 1989 za doprowadzenie kraju do obecnego stanu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane