Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8pRezydent brata sie z kryminalistami...tylko w "Bananowej Republice"!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jaki kram taki pan, że tak pozwolę sobie na parafrazę. Normalni na niego nie głosowali tylko ci, którzy mają poziom nienawiści level master.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak to swiadczy o narodzie...ktory go wybral do wladzy, DWA RAZY i nadal popiera?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co do wybrania są uzasadnione wątpliwości prawne. Wybory mogły nie być uczciwe.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przy jakichś zawirowaniach prawnych słyszymy - to Rosja, to Białoruś a ostatnio nawet Węgry. A Polska? Przecież to jest jakiś busz z władzą rezydującą w najwyzszej chacie ulepionej z krowiego guana. To nie są metody działania władzy demokratycznej, mającej mandat do rządzenia. Dno.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Powinni go tez zamknac , no i co z tego , ze jest rezydentem!????? Pomaga przestępcom poszukiwanym przez policję , utrudniając ewidentne ich zatrzymanie !!!! Skompromitował się do reszty!!!!! Nie chcemy tego rezydenta!!!!!!!🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕...
Powinni go tez zamknac , no i co z tego , ze jest rezydentem!????? Pomaga przestępcom poszukiwanym przez policję , utrudniając ewidentne ich zatrzymanie !!!! Skompromitował się do reszty!!!!! Nie chcemy tego rezydenta!!!!!!!🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No pi*******y łeb 😡😡😡jeszcze bandytom azyl urządza !! Co za qrwa !
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A to ułakdaiwi pe****la, a to kawkę z bandytami wypije... Brat-łata.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane