Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Jeśli pisowskie sądy są nie uznawane na świecie to trzeba odciąć ich od kasy, proste :-) Zaraz się nawrócą i przejdą na jasną stronę prawa :-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Credo każdego pisowca - komuchy są złe, chyba że to NASZE komuchy. Kasta sędziowska jest zła, chyba że to NASZA kasta. Przestępcy są źli, chyba że to NASI przestępcy. Donoszenie na Polskę do zagranicznych instytucji jest złe, chyba że to MY donosimy, łamanie konstytucji i prawa jest złe, chyba że to...
Credo każdego pisowca - komuchy są złe, chyba że to NASZE komuchy. Kasta sędziowska jest zła, chyba że to NASZA kasta. Przestępcy są źli, chyba że to NASI przestępcy. Donoszenie na Polskę do zagranicznych instytucji jest złe, chyba że to MY donosimy, łamanie konstytucji i prawa jest złe, chyba że to MY łamiemy. Geje i dewianci są źli, chyba że to prezes Kaczyński.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane