Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Najlepsze jest to, że te wpłaty po 1 zł, dokonywane są tylko po to, żeby opublikować komentarz do tej zbiórki. Poniżej pierwsze z b brzegu (nie wybierane): Użytkownik anonimowy • 13 minut temu Na dodatkowe dyby dla obu bezwzględnych, obrzydliwych przestępców chroniące przed uwolnieniem z krym...
Najlepsze jest to, że te wpłaty po 1 zł, dokonywane są tylko po to, żeby opublikować komentarz do tej zbiórki. Poniżej pierwsze z b brzegu (nie wybierane): Użytkownik anonimowy • 13 minut temu Na dodatkowe dyby dla obu bezwzględnych, obrzydliwych przestępców chroniące przed uwolnieniem z kryminału. 1 zł Odpowiedz Udostępnij Użytkownik anonimowy • 42 minuty temu Osiem Gwiazdek dla gwiazd CBA i dla ich zmarzniętych, zaskoczonych żon 1 zł Odpowiedz Udostępnij 1 Andrzej Lepper • 53 minuty temu Karma wraca mam nadzieję, że nie wyjdziecie z więzienia za to co mi z
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane