Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Gdy TVP ma być korytem propagandzistów partyjnych to lepiej to zlikwidować prawaki. Ale to i tak tylko likwidator na niby bo inaczej nie szło wygnać PISorów od koryt. Tylko likwidator może to zrobić a telewizje może likwidować 10, 20, 30 lat albo wiecznie lub odstąpić od likwidacji gdy już tam mend...
Gdy TVP ma być korytem propagandzistów partyjnych to lepiej to zlikwidować prawaki. Ale to i tak tylko likwidator na niby bo inaczej nie szło wygnać PISorów od koryt. Tylko likwidator może to zrobić a telewizje może likwidować 10, 20, 30 lat albo wiecznie lub odstąpić od likwidacji gdy już tam mend pis-owskich nie będzie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Juz pomijajac ze to pisdzielec ale apropo zarobków to niech pokaza czolowi "dziennikarze" TVN i prezenterzy wiadomosci
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Te p**sin czy c**lanka albo Kaczyński nie odniosa sie do tego tylko minusy??
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
TVN – polska komercyjna stacja telewizyjna, nie jest finansowana z podatkow!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dla tego od lat jest tuba propagandową tuska i lewicy. A teraz jeszcze TVP jest takie samo. Tak darles ryja ze tvp to tvpis a rudy zrobil z tego identyko
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No i g*tara!!!! Niech zapłaci te 3 banko , tyle nakradł , ze ma!!!!!😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane