Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Hm!!!! Dlaczego żony przestępców są w Sejmie??????a swoją draga …… przegrali wybory z kretesem , żyli ja pany mając do dyspozycji : samochodu służbowe, łudząco na ślinienie palca , wszystkiego pod dostatkiem o mogli i niszczyli ludzi , bandyci a teraz jak przyszło im siedziec za te przes...
Hm!!!! Dlaczego żony przestępców są w Sejmie??????a swoją draga …… przegrali wybory z kretesem , żyli ja pany mając do dyspozycji : samochodu służbowe, łudząco na ślinienie palca , wszystkiego pod dostatkiem o mogli i niszczyli ludzi , bandyci a teraz jak przyszło im siedziec za te przestępstwa - to jest ból d**y - no chyba każdy by głodował , ale - trzeba przywrócić godność prawu i niech siedzą wszyscy , którzy popełnili przestępstwa!!!!!!🤘🤘🤘🤘🤘
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie no co ty, pokazówkę już zrobili to wszyscy mogą wrócić do poprzednich spraw czyli łupienia Polaków wespół
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ten chleb z maslem przed daniem glownym,to po to bys sie nie skarzyl na wielkosc porcji i ze od stolu wstales glodny
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane