Reklama
Kościół to niech się najpierw skupi na pedofilach w swoich szeregach

Kościół to niech się najpierw skupi na pe****lach w swoich szeregach

przez FED0RA — 2 lata temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
R
RonaldB 🏆 Master
2 lata temu

Nie może, trzeba.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Wypowiedzieć konkordat natychmiast!!!! Nie będą agenci obcego panstwa(Watykanu) rządzi w naszym kraju!!!!!!!😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

A
aljar 🎖️ Snajper
2 lata temu

stop pe****lom w sutannach

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
2 lata temu

marzy się wam wiochowi pseudo ateiści ale nic z tego , hehhehe

0

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
2 lata temu

Nic z tego ? Scenariusz wygląda tak: wnioskujemy o renegocjację konkordatu, przedstawiając wersję RP, a nie Watykanu (jak dotychczas), jeżeli renegocjacja się nie powiedzie, wypowiadamy niekorzystną dla RP i Polaków "umowę". Wszystko zgodnie z prawem międzynarodowym ptysiu. Realizacja ? Za ok. 2 lat...

Nic z tego ? Scenariusz wygląda tak: wnioskujemy o renegocjację konkordatu, przedstawiając wersję RP, a nie Watykanu (jak dotychczas), jeżeli renegocjacja się nie powiedzie, wypowiadamy niekorzystną dla RP i Polaków "umowę". Wszystko zgodnie z prawem międzynarodowym ptysiu. Realizacja ? Za ok. 2 lata, kiedy certyfikowany sądownie de**l, przestanie być prezydentem.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

ronald_to_patol - Mnie, jako ateiście marzy się, aby nikt nie odprawiał swoich guseł i zabobonów za moje pieniądze. Aby żaden pe**ł, pe****l i złodziej w sutannie nie próbował zaglądać do mojego łóżka i sterować moi życiem.

0

Zglos komentarz

Reklama