Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4I nie potrzeba siły ….. wystarczy trochę trudnych pytań i dyktator sam się wykończy!!!!!😂😂😂😂😂😂👍👍👍👍👍
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jego czasy swietnosci dawno minely, tylko glupota elektoratu pozostala...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zakładałem, że samoistny upadek PiS, nastąpi dopiero po przegranych wyborach prezydenckich, czyli m/w za 1,5 roku. Najprawdopodobniej nastąpi wcześniej, poparcie spada, a koalicji rośnie. Młodzież bezpowrotnie stracona, trzon elektoratu wymiera, a wszystkie działania podejmowane przeciwko koalicji,...
Zakładałem, że samoistny upadek PiS, nastąpi dopiero po przegranych wyborach prezydenckich, czyli m/w za 1,5 roku. Najprawdopodobniej nastąpi wcześniej, poparcie spada, a koalicji rośnie. Młodzież bezpowrotnie stracona, trzon elektoratu wymiera, a wszystkie działania podejmowane przeciwko koalicji, osiągają "sukces" odwrotny od zamierzonego, komentowany i wałkowany TYLKO przez pisowski beton, podobnie z resztą jak wstrząsający serial sci-fi pt. "Reset". Pisiaki, kiedy zrozumiecie, że to koniec ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane