Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Złodziei należy sadzać czesciej( przynajmniej 10 / miesiąc) bo może Panu życia braknąć - osadzić ze 35.000 złodziei , to będzie trwało … ze 100 lat😂😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ten Mikołaj ma już praie 50ciu Elfów- pomocników, prawników, którzy będą pro bono analizować sprawy :) Nabiorą tempa;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak tylko zmieni się rząd a długo mu nie daję to Giertych pójdzie z automatu do paki. Co się odwlecze to nie uciecze. Na przekręty z Ryśkiem nie będzie amnestii.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
tak z ciekawości: czemu nie poszedł do paki "z automatu" przez ostatnie osiem lat?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
😅😅🤣🤣😂 Dalej de**lu zaklinasz rzeczywistość? Giertych może sobie pokrzyczeć co najwyżej w trybuny sejmowej. To tyle. Do gadania realnie to on nie ma nic. Wciągnęli go na listę tylko po to by wkurzyć Jarka i pokazać jawnym lewusom w swoim obozie gdzie ich miejsc...
😅😅🤣🤣😂 Dalej de**lu zaklinasz rzeczywistość? Giertych może sobie pokrzyczeć co najwyżej w trybuny sejmowej. To tyle. Do gadania realnie to on nie ma nic. Wciągnęli go na listę tylko po to by wkurzyć Jarka i pokazać jawnym lewusom w swoim obozie gdzie ich miejsce.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ty masz jakies problemy natury psychiatrycznej? czy po prostu jestes nawiedzonym pisowcem?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane